wexels
2_s

Velkommen til Advokatfirmaet Wexels DA

Vi lager for tiden nye nettsider.

I mellomtiden kan du kontakte oss via vårt sentralbord på 35 90 58 90 eller sende en e-post til firmapost@wexels.no.

Øystein Malmgren
Telefon: 911 93 029
E-post: malmgren@wexels.no

Morten N. Wexels
Telefon: 913 77 520
E-post: wexels@wexels.no

Bjørn Dyrland
Telefon: 911 93 236
E-post: dyrland@wexels.no

Marius Haugstoga
Telefon: 992 97 308
E-post: haugstoga@wexels.no

Frank Tveit
Telefon: 930 85 903
E-post: tveit@wexels.no

Hilde Jorunn Skei Kostveit
Telefon: 994 05 830
E-post: kostveit@wexels.no

Sindre G. Marqvardsen
Telefon: 995 31 616
E-post: marqvardsen@wexels.no

Elinor Enarsson Sannes
E-post: ees@wexels.no

Lise Seland Gomsrud
E-post: lsg@wexels.no

Nina Elisabeth Larsen
E-post: nl@wexels.no